Technologie informacyjno-komunikacyjne – przedłużono nabór do Działania 3.3 na Śląsku!!

6.10

Czwartek

Technologie informacyjno-komunikacyjne – przedłużono nabór do Działania 3.3 na Śląsku!!

​W związku z pojawieniem się w trakcie trwania naboru licznych problemów technicznych w Generatorze Wniosków, Śląskie Centrum Przedsiębiorczości poinformowało o przedłużeniu naboru do Działania 3.3 „Technologie informacyjno-komunikacyjne w działalności gospodarczej” do dnia 6 grudnia 2016 (przypominamy, poprzednia data zakończenia naboru została wyznaczona na dzień 6 października 2016).

To dobra informacja, zważywszy na fakt, że tak długi okres czasu umożliwi nie tylko złożyć wniosek tym, którzy mieli już wszystko dopięte, a przez problemy techniczne nie udało im się złożyć wniosku w Generatorze na czas – nabór przedłużony o 2 miesiące to również ogromna szansa dla beneficjentów, którzy o naborze dowiedzieli się dopiero teraz!

Przypominamy najważniejsze informacje dotyczące konkursu. O wsparcie na wdrożenie nowoczesnych rozwiązań w obszarze technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK) w procesach biznesowych, będą mogli się ubiegać przedsiębiorcy z sektora MŚP. Nowo wprowadzone zastosowania TIK powinny wpisywać się w jeden z następujących modeli: B2B, B2C, B2E, C2C. Najwyższa dotacja w konkursie będzie mogła wynieść nawet do 500 tys. PLN!

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu, a tych z Państwa, którzy chcą poznać więcej szczegółów o konkursie, zachęcamy do pobrania fiszki konkursowej: RPO WSL 3.3